Sahibinden satılık arsa . Temelli / Ankara

2010-01-20 11:26:00

 

Temelli de sahibinden satılık arsalar.


 Satılık Çok Katlı Konut Arsalarımız:
   
           

 1000 m2 lik çok katlı arsalar (çok sayıda) :

Emsal 0.75 , h max 15.50 metredir.  5 kat müsadeli , 750 metrekare kapalı alan yapılabilen bir konut arsasıdır. Ankara- Eskişehir karayolunda, sanayi bölgesine ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Projesindeki Disneyland bölgesine çok yakın mesafededir.
 
 Bölgedeki Satılık Ticari Arsalarımız:

 Emsal 1.5 , h max 15 metre   yani 3000 m2 kapalı   alan  ve 15 metre yüksekliği olan bir ticari alan yapılabilecek bir arsadır .Türkkonut yapı kooperatifi ne giden 35 metrelik yola sıfır, önünde küçük bir yeşil alanı olan çok nefis bir arsadır.Projede mevcut olan metro istasyonuna 100 metre uzaklıktadır. Elektrik , su, doğal gaz ,kanalizasyon mevcuttur.

 

 

 

Anahtar kelimeler: Ankara sahibinden arsa ,temellide arsa,satılık arsa temelli,türkkonut ucuz arsa,ucuz arsalar,satılık arsalar,imarlı satılık arsa,temellide ucuz arsa,satılık arsa,sahibinden arsa,sahibinden satılık arsa,ankarada arsa,yatırımlık arsa,temellide satılık arsa,hesaplı arsa,temellide imarlı arsa,Ankarada ucuz arsa,5 katlı satılık arsa,müteahhitlere arsa,çok katlı arsa satılık,kooperatiflere hesaplı arsa satılık,temelli emlak,temellide emlak,temellide satılık emlak,temelli köyünde arsa tarla,temelli organizeye yakın arsalar,tarlalar,malıköyde tarla,ücrette tarla ,çokörende tarla,satılık arsa.

 

 

 

1305
0
0
Yorum Yaz